"

V The Cat Café si pochutnáte na burgrech v domácí bulce. S masem i bez

05. 09. 2019 , aktualizace: 11. 11. 2019 , akce již proběhla Sdílej na SrdceMoravy

V The Cat Café si vychutnáte speciální burger menu od středy 18. do neděle 22. září. Vyberete si ze čtyř různých burgerů, které potěší masožravce i vegetariány. Ať už si zvolíte jakýkoliv, výborné ingredience vždy najdete uvnitř domácí bulky. Kuchaří je pečou z těsta podobnému tomu na loupáčky a dodají proto burgeru správnou, mírně nasládlou, chuť. Ani hranolky nejsou obyčejné mražené a vytažené z friťáku. Na talíř dostanete poctivé domácí pečené hranolky z opravdových brambor. 

Burger plný poctivého masa

Chuťe hovězího a vepřového masa se doplňují ve speciálním "Cat burgeru". Mezi bulkami najdete ještě plátek cheddaru, pečenou slaninu, sterilované okurky, pošírované vejce a medové cibulky polité tatarskou omáčkou. Jednoduše burger nabitý chutěmi, co se jen mezi bulky vejde. 

Pro milovníky masa nachystají kuchaři ještě burger z trhaného vepřového. Jeho chuť doplní ještě cheddar, sterilované okurky, medové cibulky a barbecue omáčka. 

Burger i v lehkých verzích

Vepřové či hovězí je pro vás moc těžké? Nevadí. V kuchyni připraví i lososový burger s ledovým salátem, rajčaty a omáčkou z kopru, česneku a jogurtu.

A na své si přijdou i vegetariáni. Místo masa dostanou v burgeru jako hlavní přísadu feta sýr. Jeho chuť doplní ledový salát, medová cibulka a barbecue omáčka. 

Burgery jsou v The Cat Café jen začátek

Do konce letošního roku si v The Cat Café vychutnáte skvělé speciality i při dalších zvláštních akcích. V říjnu se můžete těšit na menu plné pochoutek z dýně. V listopadu přiletí do restaurace svatomartinská husa. A v prosinci si vychutnáte speciální předvánoční menu.

Denní menu, kompletní nabídku i aktuální novinky můžete sledovat na Facebooku i webových stránkách kavárny. 


Jinde na SrdceMoravy