"

Objevte kouzlo stáčených delikates ve Vom Fass

21. 09. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Kouzlete v kuchyni s oleji i balzámy

Olej je základ každé kuchyně. I z běžného jídla díky kvalitnímu oleji vykouzlité opravdovou pochoutku. Toho jsou si ve Vom Fass vědomi. Najdete zde jedny z nejkvalitnějších olivových olejů v Brně, ale i méně typické semínkové a ořechové oleje.

Octy a octové speciality jako jsou aceta a balzámy jsou kapitolou samy o sobě. Chutnali jste někdy fíkový balsám? Stačí pár kapek a běžný salát je povýšen na delikatesu. Pokud jídla, která připravujete, máte rádi dotažené k dokonalosti, tak z Vom Fass rozhodně neodejdete s prázdnou.

Nejen rumy pro opravdové gurmány

Pokud místo pobíhání po kuchyni se radši večer posadíte v křesle se sklenkou něčeho ostřejšího, zaujme vás nabídka alkoholických nápojů ve Vom Fass. Obzvlášť pokud oceníte kvalitu likérů, single malt whisky, koňaků či rumů, které v supermarketu rozhodně nepořídíte.

A pokud znáte někoho, kdo ocení víc originální a kvalitní alkohol, než láhev, kterou lze koupit na každém rohu - už víte, kam zajít, až budete vybírat dárek.

Díky ochutnávce víte co kupujete

I samotný nákup ve Vom Fass je zážitkem – poradí vám s nákupem, jsou zde odborníci a v delikatesách, které nabízí se opravdu vyznají. Navíc je zde možnost ochutnat produkt ještě předtím, než nakoupíte. Takže nehrozí, že byste si domů donesly něco, co nebude lahodit vašim chuťovým buňkám.

Ekologicky bez obalu a s bio certifikací

Ve Vom Fass kladou důraz na kvalitu, řada výrobků má bio certifikaci a objevíte i Fair Trade produkty. Samotný výběr toho, co pak bude možné zakoupit, je zdlouhavý. Chtějí nabízet to nejlepší a to je třeba hledat. 

Pokud smýšlíte ekologicky, oceníte stáčený prodej na kterém si zakládají. Je jen na vás, zdali si donesete vlastní obal či si vyberete některý z dárkových, které zde nabízí. A je jen na vás, zdali nakoupíte do zásoby nebo vyzkoušíte více věcí po troškách.

 

 

 


Jinde na SrdceMoravy