"

Cubana bar představuje nový koktejl Oriel

10. 06. 2015 , aktualizace: 30. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Otevření zahrádky a zcela nový drink

Přijďte v pátek 12. června poprvé ochutnat náš nový drink na letní zahrádku Cubana baru. Připravili jsme koktejl, který bude zážitkem nejen pro Vaše chuťové pohárky, ale díky originálnímu servírování i zábavou pro oči. Hlavně však koupí koktejlu Oriel pomůžete někomu potřebnému. 

Posláním nadačního fondu ORIEL je podpora humanitárních projektů a aktivit v oblasti zdravotnictví, vzdělávání, kultury a sportu zaměřené zejména na zlepšení životních podmínek sociálně a zdravotně handicapovaných. Nadační fond je pojmenován podle anděla osudu a vládce desáté hodiny... anděla jménem ORIEL. Protože osud není vždy a ke všem přívětivý, nadační fond se snaží zlepšovat podmínky lidem, kteří to potřebují.

Podpořte s Cubanou nadační fond ORIEL

A protože ani my v Cubaně nejsme lhostejní a chceme pomáhat, vytvořili jsme nový koktejl. Koktejl, který nese jméno Oriel, a z jehož ceny třetinu odvedeme právě na konto nadačního fondu. Poprvé Vám jej předvedeme v pátek 12. června na barové show na Cubana zahrádce

Mýtus o anděli osudu

Anděl osudu je strážce, znám také jako ochránce smrtelníků ale také neutrální bytost. Andělé osudu jsou duchové, průvodci, ochraňující svoje svěřence. Bez existence Anděla osudu jsou lidé zranitelní. Stráží život světa. Legenda praví, že strážci osudu jsou magicky spojení. 


Jinde na SrdceMoravy