"

Chlebíčky z Lahůdek Brno najdete na vašem talíři vždy čerstvé

19. 08. 2018 , aktualizace: 21. 08. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Pro oblíbené lahůdky nemusíte v parném létě chodit do prodejny. Nakoupit je můžete z pohodlí domova na internetových stránkách Lahůdek Brno. Jejich zaměstnanci zvládnou velké objednávky stejně dobře jako ty pro komornější oslavy. Občerstvení rozváží po Brně i okolí v chladícím autě. Na talíři proto najdete lahůdky vždy čerstvé a kvalitní. 

Čerstvé i při vedrech

Rtuť v teploměru šplhá nad třicet stupňů Celsia, horko takové, že na rozpáleném betoně byste usmažili vajíčka. To však neznamená, že si nemůžete v klidu vychutnat Vaše oblíbené chlebíčky nebo obložené mísy. V Lahůdkách Brno se nemusíte bát si občerstvení koupit. Vše objednáte z klimatizovaného pokoje a můžete si to nechat dovést v chladícím autě či termo-boxech. Jídlo tak bude chutnat stejně, jako by Vám ho kuchař podal přímo čerstvé z kuchyně.

Na eshopu jednoduše

Chlebíčky, saláty, obložené mísy, aspik, zákusky. To jsou jen některé z kvalitních výrobků, které můžete v Lahůdkách Brno ochutnat, Na eshopu najdete vše přehledně. Nemusíte se bát, že si z domu nedokážete dobře vybrat. Každý výrobek uvidíte s fotografií i složením. Nechybí ani informace o alergenech. Všechny výrobky jsou přehledně řazené, proto ani nakupováním nestrávíte příliš mnoho času.

Chlebíčky si dejte beze strachu

Všechny lahůdky připravují jen z kvalitních surovin. Nemůže jim proto ani velké teplo uškodit. Navíc to ani nestihne. Po cestě k Vám na talíř se s teplem ani nepotkají. Z kuchyně putují ihned do chlazených vitrín na prodejně. Ani po cestě až k Vám domů nedostanou čerstvé saláty a chlebíčky příležitost se zkazit. Převážejí je totiž v chladícím autě nebo v termo-boxech. Jídlo proto bude během cesty v chladu, nic neztratí na své kvalitě a na stole bude vždy čerstvé. Rajčata na chlebíčku tak budou chutnat tak, jako byste je právě utrhli u babičky na zahradě. 


Jinde na SrdceMoravy