"

Lahůdky Brno nabízí bohatou nabídku salátů. Od Coleslawu až po Šopský

20. 04. 2018 , aktualizace: 26. 04. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

V přízemí domu Solniční 10 si můžete vybrat z pestré palety více než čtyřiceti různých salátů.

V těchto teplých dnech přijdou vhod zejména lehké zeleninové saláty jako Coleslaw a Šopský salát. V tom prvním si vychutnáte celer, hlávkové zelí, mrkev nebo porek. Šopský udělá radost těm, kteří mají rádi okurky, papriku nebo rajče. Lidé v Lahůdkách najdou i ovocný salát Makedonie. V nabídce je také několik druhů zelných salátů, jako jsou Řecký salát, mrkvový salát s ananasem či vegetariánský salát.

Pochutnáte si i na klasických salátech

Pokud vás žádný z těchto jarních salátů neoslovil, tak rozhodně nezoufejte. Z velké nabídky si vybere opravdu každý. Máte rádi saláty s majonézou? V Lahůdkách Brno jich je k mání hned několik.

Můžete ochutnat například tradiční vlašský salát, oblíbený pařížský salát, rybí salát, ševcovský salát nebo třeba hermelínový salát.

Nakoupíte i z domu

Kompletní seznam všech nabízených salátů najdete na webových stránkách www.lahudkybrno.cz, kde si také můžete prohlédnout jejich přesné složení. Všechny saláty jsou připravovány z kvalitních a čerstvých surovin, takže jsou vhodné i pro děti či důchodce. Zkušený tým zaměstnanců Lahůdek Brno tvoří saláty tak, aby byly stále čerstvé. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami.

Lahůdky Brno otevírají každý všední den o půl osmé ráno a zavírají v sedm hodin večer. V sobotu je pak otevírací doma od osmi do dvanácti hodin. Pokud se vám nechce zajít do obchodu osobně, můžete využít internetový e-shop, kde si saláty vyberete a objednáte z pohodlí domova. Stačí pouze zvolit místo a tým z Lahůdek Brno vaši objednávku doručí až k vám domů.


Jinde na SrdceMoravy