"

Lahůdky Brno nabízí pestrou škálu chlebíčků i zákusky

19. 03. 2018 , aktualizace: 25. 03. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Prodejnu lahůdek najdete v přízemí domu v Solniční 10 už od roku 1925. Od té doby se leccos změnilo. Lahůdky Brno nabízí kromě klasických chlebíčků všeho druhu také jejich bezlepkové nebo vegetariánské varianty. Do nabídky přidali také skvělé domácí zákusky. Jedno však zůstává i přes tok času stejné. „Jsme rodinná firma, která se snaží co nejlépe navázat na svoji prvorepublikovou tradici,“ vysvětluje spolumajitel firmy Petr Chaloupka.

Oslavu zachrání za deset minut

Je pátek odpoledne a napadne vás, že by bylo dobré po náročném pracovním týdnu uspořádat menší oslavu. Ale kde tak rychle seženete občerstvení pro své přátele nebo rodinu? Odpověď je jednoduchá. V kamenné prodejně Lahůdek Brno vám vyjdou vstříc. Klidně padesát chlebíčků připraví na počkaní. Do pár desítek minut je situace zachráněná a můžete si užít večer. Flexibilita je spolu s kvalitou na prvním místě. Zákazník musí být vždycky spokojený.

Vybere si každý

Chlebíčky s domácími saláty i nejrůznějšími šunkami potěší každého milovníka lahůdek. Pro vegetariány chystají třeba bezmasou bagetu. Sortiment ale potěší i lidi, kteří chtějí pochoutku bez lepku. Chlebíčky bez mouky v prodejně najdou už od roku 2015. Lidé si z obchodu mohou odnést také sladké potěšení. Cukrářka Kateřina Jelínková chystá každý den výborné a kvalitní zákusky.

Stihnete nakoupit před prací i po ní

Dveře zákazníkům Lahůdky Brno otevírají ve všední den o půl osmé, ale zaměstnanci chlebíčky tvoří už od brzkých ranních hodin. Musí být čerstvé. Obchod zavírá v sedm večer. V sobotu je otevírací doba od osmi do dvanácti.


Jinde na SrdceMoravy