"

Lahůdky Brno se postarají o občerstvení na večírek i svatbu

30. 06. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Večírek bez chlebíčků, jednohubek, obložených mís – to snad ani není večírek. Díky velkému výběru se zavděčíte masožravcům, vegetariánům a Lahůdky Brno vychází vstříc i celiakům bezlepkovým pečivem.

Zvládneme připravit občerstvení i na poslední chvíli

Ale co když si na poslední chvíli rozmyslíte, že chcete dnes večer pořádat večírek, ale nemáte občerstvení? Nebo nastane problém a musíte rychle sehnat náhradní občerstvení, aby vám hosté na svatbě či večírku nehladověli?

„V obchodních podmínkách na e-shopu stojí, že se objednává minimálně den dopředu. Ale pokud si zavoláte a domluvíte se ve výrobně, tak pokud to bude možné, dodáme hotové občerstvení ještě ten den,“ navrhuje řešení Petr Chaloupka, jednatel Lahůdek Brno.

U objednání výrobků záleží na množství. V Lahůdkách Brno jsou schopni nachystat 50 chlebíčků takřka na počkání. 1000 chlebíčků by už ale mohlo být obtížnějších z toho důvodu, že by nebylo připravené takto velké množství surovin. Ale pokud zavoláte přímo do Lahůdek, pokusí se vám vyjít vstříc.

Pro Hvězdárnu jsme připravili 400 chlebíčků za dvě hodiny  

„Nedávno nám volali z Hvězdárny, že jim vypadla dodávka občerstvení, zdali je nemůžeme zachránit. Během dvou hodin jsme připravili 400 chlebíčků a akce byla zachráněna,“ dodává Petr Chaloupka.

Objednat můžete přes eshop, telefonicky i na prodejně 

Pokud plánujete objednat větší množství chlebíčků, jednohubek nebo obložených mís, můžete to udělat přes eshop, na prodejně nebo telefonicky.

Ideální je aspoň den předem, aby se stihly objednat všechny suroviny. Díky Lahůdkám Brno bude občerstvení na vašem večírku nebo svatbě perfektní


Jinde na SrdceMoravy