"

Lahůdky zajistí kompletní občerstvení na vánoční večírek

28. 11. 2017 , aktualizace: 01. 03. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Prosinec je obdobím vánočních večírků, plánujete taky nějaký? Místo i datum vybráno, zbývá tedy už zajistit jen občerstvení. S tím vám mohou pomoci Lahůdky Brno – vyřešení vaše občerstvení do posledního puntíku. Vybavte se zásobou dobrot a vaší jedinou starostí pak bude to, abyste si vy i hosté večírek užili, jak se patří.

Chlebíčky a jiné dobroty jsou na večírku nutností

Večírek bez chlebíčků, jednohubek, obložených mís – to snad ani není večírek. Díky velkému výběru se zavděčíte masožravcům, vegetariánům a Lahůdky Brno vychází vstříc i celiakům bezlepkovým pečivem.

Na jejich webu si můžete vybrat z bohaté nabídky a rovnou i objednat bez toho, abyste museli navštívit prodejnu. Na výběr máte jak z tradičních pochutin, jako je chlebíček s debrecínkou a vlašákem, nebo třeba i méně tradiční chuťovky, třeba s kaviárem či lososem.

Lahůdky Brno vám zajistí nápoje, křupky i zákusky

Abyste svůj vánoční večírek měli bez starostí s občerstvením, tak Lahůdky zařídí nejen drobné občerstvení jako jsou křupky, brambůrky či tyčinky ale i nápoje. A to rovnou jak alkoholické, tak i nealkoholické.

Pokud někoho z hostů chytne v průběhu večera mlsná, tak se pojistěte a rovnou objednejte i zákusky, které Lahůdky Brno mají ve své nabídce. Všechny s láskou připravuje jejich cukrářka, o čemž se můžete přesvědčit v tomto rozhovoru.

Občerstvení vám dovezou až na místo konání

A aby vám přípravy vánočního večírku ještě více usnadnili, dovezou vám občerstvení až na místo konání. Navíc při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Pokud jste zapomněli zařídit občerstvení, nebo padlo na poslední chvíli domluvené, Lahůdky se vám pokusí vyjít vstříc. A pokud nebudou vaše požadavky příliš komplikované, zvládnou vše nachystat během chvilky.

Svěřte občerstvení na vánočním večírku do rukou týmu z Lahůdek a uvidíte, že budete spokojeni a pochutnáte si. Protože pro Lahůdky Brno je důležitá především kvalita a čerstvost jejich výrobků.

 

 


Jinde na SrdceMoravy