"

Máte chuť na chlebíčky či salát? Lahůdky Brno vám je přivezou až domů

10. 05. 2018 , aktualizace: 24. 05. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Pro oblíbené lahůdky nemusíte chodit do prodejny. Nakoupit můžete z pohodlí domova na internetových stránkách Lahůdek Brno. Jejich zaměstnanci zvládnou velké objednávky stejně dobře jako ty pro komornější oslavy. Občerstvení rozváží po Brně i okolí. Lahůdky jsou tady totiž pro všechny, kteří si chtějí pochutnat na kvalitním a čerstvém jídle.

Objednávka dorazí čerstvá i v létě

O kvalitu dovezených lahůdek se nemusíte bát ani v teplém letním počasí. Všechny zásilky lidé z Lahůdek Brno rozváží chladícím autem nebo v termo-boxech. Jídlo proto bude po celou cestu v chladu a nemusíte se bát, že by se přepravou snížila kvalita. Chlebíčky, saláty i zákusky tak u vás na stole budou čerstvé a přepravu na nich určitě nepoznáte. 

Velký výběr je samozřejmostí

Nezáleží jestli pořádáte malou oslavu nebo velkou párty. S občerstvením z Lahůdek Brno bude spokojený každý host. V nabídce jsou různé obložené místy. Můžete si vybrat z široké nabídky salámů, šunek, sýrů i zeleniny. V nabídce nechybí ani plejáda různých chlebíčků, včetně těch bezlepkových. Na slavnostní stůl si můžete objednat i aspikové bábovky či dort. Hosty potěšíte také širokou nabídkou salátů, ať už klasických nebo třeba lehkých zeleninových. Také sladkou tečku večera vám zařídí tým  z Lahůdek Brno. Nabízí vlastní zákusky a dorty.

Doba rozvozu potěší

Rozvoz funguje v otevírací době kamenné prodejny. Lahůdky si tak můžete objednat každý všední den od půl osmé ráno až do půl sedmé večer. Zaměstnanci nelení ani o víkendu, proto vám jídlo dovezou domů také v sobotu od osmi hodin ráno až do dvanácti.


Jinde na SrdceMoravy