"

Nechce se vám vycházet ven? Objednejte si chlebíčky z domů.

04. 12. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Pro oblíbené lahůdky nemusíte chodit do prodejny. Nakoupit můžete z pohodlí domova v e-shopu se studenou kuchyní Lahůdek Brno. Občerstvení navíc jejich zaměstnanci rozváží po Brně i okolí. 

Občerstvení za pár kliknutí

Pro občerstvení nemusíte nikam zbytečně chodit. Díky e-shopu s lahůdkami můžete vše vybrat z pohodlí domova. V e-shopu se rychle zorientujete a za pár kliknutí si můžete objednat své oblíbené chlebíčky, saláty nebo zákusky. Nemusíte se bát, že si z domu nedokážete dobře vybrat. Každý výrobek uvidíte s fotografií i složením. Nechybí ani informace o alergenech. Všechny výrobky jsou přehledně řazené, proto ani nakupováním nestrávíte příliš mnoho času.

Rozvoz lahůdek až domů

Pro objednávku nemusíte zbytečně chodit na prodejnu, kde si své oblíbené chlebíčky, saláty i záskusky musíte vyzvednout. V teplém ani mrazivém počasí se přepravovanému jídlu nic nestane. Všechny zásilky lidé z Lahůdek Brno rozváží chladícím autem nebo v termo-boxech. Jídlo proto bude během cesty při ideální skladovací teplotě a neztratí na své kvalitě a na stole bude vždy čerstvé.  

Jídlo vozí od rána do večera

Rozvoz funguje v otevírací době kamenné prodejny. Lahůdky vám nově dovezou každý všední den od půl osmé ráno až do šesti hodin večer. Zaměstnanci Lahůdek nelení ani o víkendu, proto vám jídlo dovezou domů také v sobotu od osmi do deseti hodin ráno.

Aktuální provozní dobu naleznete zde.


Jinde na SrdceMoravy