"

Nejlepší chlebíčky v Brně najdete v Lahůdkách Brno v České ulici

10. 11. 2018 , aktualizace: 15. 11. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Z velké nabídky těch nejlepších chlebíčků v Brně si vybere každý. Jaké chlebíčky jsou nejoblíbenější se dozvíte v článku.

Kraluje vlašák a šunka

Na svačinu do práce, pro příjemnější večer i na oslavu. Nejoblíbenější chlebíček je s vlašským salátem. "Je na něm navíc třeba i šunka a  vajíčko. Lidé si ho kupují nejčastěji," popisuje Olga Fialová, která pro Vás každý den chlebíčky připravuje. Kromě zmíněných surovin chlebíček zdobí ještě červená paprika, okurky a petrželka. 

Chlebíček Brno

Některé chlebíčky mají dámy ve výrobě hotové za chvíli. Hbitými prsty naskládají na veku vše potřebné za pár vteřin. S jinými mají více práce. "Nejtěžší je asi kaviárový chlebíček. Špatně se roztírá. Těžký je třeba i chlebíček Brno. Je na něm hodně surovin. Děláme ho proto déle," vysvětluje Fialová. Na chlebíčku Brno totiž najdete salám herkules, vlašský salát, okurky, petrželku, červenou papriku a podle chuti šunku nebo sýr. 

Vybere si každý

Nabídka chlebíčků je opravdu pestrá. Ochutnat můžete třeba chlebíčky s ruským vejcem, hermelínem, nivou, debrecínkou a mnoho dalšího. Stačí jen zajít do prodejny na rohu České a Solniční ulice. A z velké nabídky si určitě vyberete. Pokud se Vám nechce chodit na prodejnu, můžete si chlebíčky objednat i z klidu domova. Lahůdky Brno totiž mají také eshop.


Jinde na SrdceMoravy