"

Občerstvení na Silvestra bez práce? Nejlépe z Lahůdek Brno

14. 12. 2018 , aktualizace: 17. 12. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Chlebíčky jsou na Silvestra ideální občerstvení. V Lahůdkách Brno si můžete pro své hosty objednat třeba i obložené mísy a aspikové speciality. Objednávky se rychle hromadí, proto je lepší si občerstvení objednat co nejdříve. Výběr je opravdu veliký. Jediné, co kvůli možnostem výroby nebude možné, je objednávka mini chlebíčků. Ale ty velké Vám to určitě vynahradí. Vše si můžete objednat a vyzvednou v kamenné prodejně na rohu Solniční a České ulice v centru Brna.

Chlebíčky jsou základ

Chlebíčky by neměly chybět na stole při žádné oslavě Silvestra. Hodí se k pivu, vínu i nealkoholickým nápojům. A díky velké nabídce určitě vyberete takové, které potěší všechny Vaše hosty. Vybrat si může chlebíčky s různými šunkami, salámy i sýry. A to na máslovém základě nebo s vlašským salátem. Tím možnosti nekončí. V nabídce jsou třeba i chlebíčky s tuňákovou pomazánkou nebo s kaviárem. A radost můžete udělat i svým blízkým, kteří nemohou lepek. V Lahůdkách pro Vás připraví chlebíčky i z bezlepkové veky.

Mísy plné uzenin i sýrů

Kvalitní a výborné uzeniny a sýry hrají hlavní roli v obložených mísách. A rozhodně to nejsou malé porce. V jedné míse najdete podle velikosti od asi 1300 gramů až po téměř dvě kila skvělých pochoutek. Ale jen u těchto tradičních surovin nabídka nekončí. Za zmínku stojí třeba mísa s gombaseckou klobásou, tlačenkou, dušeným jazykem, feferony a cibulí. Kdo chce spíše něco lehčího, určitě ho potěší zeleninová mísa. Najdete na ní papriky, rajčata, okurky, hrášek či petrželku.

Aspik plný chutí

Aspikové bábovičky, srdce i věnce plné barev. Stůl při oslavě může ozdobit i aspik plný těch nejlepších surovin. Opět si můžete vybrat z různých variací. Ať to je zelenina, či uzeniny a vejce. Ochutnat můžete i aspikovou rolkou s šunkou a křenem. Ale ať si vyberete cokoliv, určitě Vám to bude při odbíjení Nového roku chutnat.


Jinde na SrdceMoravy