"

Oslaďte si vánoční období se zákusky z Lahůdek Brno

29. 11. 2017 , aktualizace: 04. 12. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Mějte připravené zákusky a bez práce

Vánoční období je především o setkávání se s přáteli i rodinou. A proto během prosince jsou návštěvy blízkých nejčastější. Ať už někoho pozvete k vám či jdete k někomu na návštěvu, nezapomeňte na zákusek ke kávě, která společné chvíle ještě více zpříjemní.

Ne vždy ale je prostor k tomu, aby člověk trávil čas v kuchyni pečením a přípravou. Proto vám chtejí Lahůdky Brno ulehčit práci a mají pro vás připravenou bohatou nabídku zákusků. V Lahůdkách Brno si můžete zákusky objednávat až do 15. prosince a vyzvedávat dokonce až do 23. prosince.

Zákusky s láskou připravuje cukrářka Kateřina Jelínková, pro kterou je největší radostí, když lidem dělají její výrobky radost – jak jste se mohli dočíst v tomto rozhovoru s ní. Máte tak jistotu, že rozhodně nebudou odbyté a že na výrobě každého kousku si někdo dal záležet. A rozdíl od těch domácích absolutně nepoznáte.

Vybírat si můžete mezi klasickými jako jsou větrníky, indiánci, laskonky a další. Ke kávě ale poslouží i mini verze různých zákusků, může tak host ochutnat více různých kousků. Pokud ale máte radši dorty než zákusky, také si u nás vyberete. Dorty dávno nepatří jen na narozeninové oslavy.

 

Zákusky objednáte i přes internet a dovezeme je až k vám

Velkou výhodou je, že nemusíte ani navštívit prodejnu, vše si objednáte pohodlně z e-shopu na webu www.lahudkybrno.cz.

A navíc vám vše dopraví až přímo k vám domů, takže sladké pohoštění budete mít naprosto bez práce.

Období kolem Vánoc je jedno z nejkrásnějších z roku, tak si ho nebojte osladit, ať je máte ještě krásnější.

A navíc je do plavkové sezóny daleko, tak proč si trošku nezahřešit a zlepšit si náladu?


Jinde na SrdceMoravy