"

Studená kuchyně v létě? V Lahůdkách Brno ji připraví vždy čerstvou

22. 07. 2018 , aktualizace: 23. 07. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Ať chystáte oslavu nebo máte chuť na svačinu či zákusek, vše obstaráte v Lahůdkách Brno. O čerstvost jejich studené kuchyně se nemusíte bát ani v létě. I přes všechny uzavírky, které o prázdninách  Brno trápí, se k jejich specialitám dostanete rychle. Lahůdky Brno totiž sídlí na rohu Solniční a České ulice v centru Brna. A když se vám nebude chtít přes rozkopané Brno jezdit, dovezou vám jídlo v chladícím autě nebo v termo-boxech až domů nebo do kanceláře. 

Vždy čerstvá studená kuchyně

Všechny své výrobky připravují ve studeném prostředí, a v chladu i vše skladují. Navíc nabízí široký sortiment. Nezáleží zda pořádáte oslavu nebo jen máte chuť na dobrou svačinu či oběd. Chlebíčky si mohou vychutnat i lidé, kteří mají bezlepkovou dietu. Vyberou si z variací chlebíčků se šunkou, vlašákem i ve vegetariánské verzi se sýrem. Kromě chlebíčků si můžete vybrat i z různých obložených mís, aspikových specialit, salátů i pomazánek. 

Také milovníci sladkého si přijdou na své. V nabídce je široký výběr pochutin od Marlenky. Klasické medovníky, medové kuličky i rolády s medem a kakaem na vás čekají v chladícím boxu na prodejně. Kromě toho přímo pro Lahůdky Brno připravuje pekařka vlastní zákusky a dorty. Ochutnat můžete například linecké, kokosky, větrníky, likérové špičky a mnoho dalšího. Z dortů nabízí třeba Sacher dort nebo Pohádku. 

Rozvoz lahůdek až domů

Díky eshopu můžete vše objednat z pohodlí domova. Rychle se tam zorientujete a za pár kliknutí máte nakoupeno. Každý výrobek uvidíte s fotografií i složením. Nechybí ani informace o alergenech. Všechny zásilky lidé z Lahůdek Brno rozváží chladícím autem nebo v termo-boxech. Jídlo proto bude během cesty v chladu, nic neztratí na své kvalitě a na stole bude vždy čerstvé.  

Jídlo vozí od rána do večera

Rozvoz funguje v otevírací době kamenné prodejny. Ta se období letních prázdnin lehce změnila. Lahůdky vám nově dovezou každý všední den od půl osmé ráno až do šesti hodin večer. Zaměstnanci Lahůdek nelení ani o víkendu, proto vám jídlo dovezou domů také v sobotu od osmi do deseti hodin ráno. 


Jinde na SrdceMoravy