"

V Lahůdkách Brno jsou kvalitní suroviny samozřejmostí

29. 09. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Chlebíčky, saláty, pomazánky – vše si sami vyrábíme. Díky tomu přesně víme, co naše výrobky obsahují. Kvalita je pro nás důležitá a do našich lahůdek dáváme jen to, co je potřeba, žádná zbytečná dochucovadla.

Vlašský salát jako od maminky

Podívejte na složení našeho vlašského salátu special – brambory, salám junior, okurky kostky, celer, hořčice, cukr, pepř, ocet, majonéza, worčestr, sůl, hrášek, mrkev. Připravujeme ho tak, jako bychom ho chystali doma pro rodinu. A pro svou rodinu chcete jen to nejlepší. Naši zákazníci jsou naše rodina. Vlašský salát si můžete vychutnat buď samotný s pečivem nebo si ho dát rovnou na chlebíčku – třeba s debrecínkou.

Okoralé chlebíčky u nás nenajdete

S kvalitou souvisí samozřejmě i čerstvost surovin. A na tu si potrpíme. Nic se přes víkend neschovává. Jelikož máme vlastní výrobnu, tak se snažíme mít vše čerstvé. A díky ní můžeme třeba i zachránit váš večírek na poslední chvíli. Každou sobotu dáváme pryč výrobky, které se neprodaly – nenecháme je tam ležet přes víkend. A na pondělí nachystáme vždy čerstvé. Pokud ale zbyde větší množství, tak občas bývá sobotní akce s 50% slevou na daný produkt. Dopřát si jednou za čas nějakou lahůdku vašemu tělu rozhodně neublíží – obzvlášť když si budete hlídat, jestli je vyrobena z kvalitních surovin.


Jinde na SrdceMoravy