"

Nové menu v The Cat Café zažene podzimní deprese!

29. 09. 2015 Sdílej na SrdceMoravy

Skvělými pochoutkami proti nachlazení a chřipce

Na „rozjezd chuťových buněk“ podáváme zdravé carpaccio z červené řepy, která si báječně rozumí s kozím sýrem a pečenými ořechy. Tolik vitamínů a dalších prospěšných látek se vám s přicházejícím nevlídným počasím bude jistě hodit.

K podzimu neodmyslitelně patří i sklizeň dýní a vynikající dýňová polévka. My jsme ji vylepšili parmazánovými krutony a zázvorovým olejem, který jemnému krému dodá říz.

Účinné léky na podzimní splín

Špatná nálada se s odcházejícími slunečními paprsky nevyhne snad nikomu. My vám ji pozvedneme například konfitovaným králičím stehýnkem podávaným s dýňovým zelím a bramborovými noky. Nebo dáváte přednost vepřové panence? Té náš mistr kuchař udělal lázeň v omáčce z lišek a doladil cibulovo-bramborovým pyré.

Už jste slyšeli chválu na Quiche Lorraine? Možná vám napoví český název – Lotrinský koláč. Jde o tradiční francouzskou pochoutku, kterou rovněž najdete na podzimním menu The Cat Café.   

Další nezbytnou ingrediencí, která patří k podzimu, jsou nepochybně čerstvé houby. U nás je ochutnáte v podobě delikátního houbového ragú s římským kmínem a těstovinami strozzapreti.

Dezert plný vitamínů

Čokoládové brownies se zrovna neřadí mezi dietní dezerty, u nás je tomu ale jinak. Přidali jsme červenou řepu, které se právem říká vitamínový koktejl, a také švestkovou zmrzlinu se skořicí pro dobré trávení a správně fungující krevní oběh.

novým podzimním menu i stálým jídelním lístkem obohaceným o spoustu delikates se vydáte objevovat krásy Francie, Itálie i naší domoviny. Těšíme se na vaši společnost!

Tým The Cat Café

thecatcafe.cz


Jinde na SrdceMoravy