"

Nové vyletněné menu v The Cat Café

12. 06. 2017 , aktualizace: 26. 06. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Snídaně je pro vás základ dne? Tak to byte neměli opomenout snídaňovou nabídku v The Cat Café, která je opravdu velmi rozmanitá. Pokud preferujete sladší snídaně, tak si můžete vybrat z pohankové kaše, croissantu či řeckého jogurtu. Vydatnou snídani slibují různorodé sendviče, slané croissanty i vafle, a především vajíčka na různé způsoby. Snídaňové menu doplní káva, čaj i domácí limonáda.

Opomíjíte občas v restauraci předkrmy? V The Cat Café byste rozhodně neměli. Pečené lupínky z červené řepy s jogurtovým dipem a vůní kardamomu, italské sýry s višňovým chutney či carpaccio z hovězí svíčkové se sušenými rajčaty a rukolovým salátkem – všechno zní i chutná neskutečně delikátně.

A přehlídka lahodných specialit pokračuje i v hlavních jídlech. Ať už si vyberete šafránové linguine s grilovanými krevetami a cherry rajčátky, filírovanou vepřovou panenku s fazolovým pyré a pečenou kořenovou zeleninou nebo něco jiného z jídelního lístku, tak je jisté, že si pochutnáte.

Přišli jste na skleničku jídla nebo „na jedno“ a máte chuť na něco k zakousnutí? Doporučujeme vyzkoušet francouzské palačinky připravené na slano. Naším favoritem je palačinka plněná špenátem, sýrem a pošírovaným vejcem.

Sladkou tečkou na závěr jsou dezerty jako vafle se šlehačkou, zmrzlinou a jahodami nebo tvarohové knedlíky plněné jahodami.

Nezapomeňte, že během letní sezóny probíhá v The Cat Café pravidelné grilování, kde si můžete vychutnat šťavnatý steak, rybu i grilovanou zeleninu.


Jinde na SrdceMoravy