"

Osvěžte se v The Cat Café domácí zmrzlinou na znovuotevřené zahrádce

06. 04. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Dny se postupně prodlužují, a to pro nás v The Cat Café znamená znovuoživení dvou „Z“. Že se nechytáte? Zkusíme vám napovědět – to první je příjemně sladké a ztraceně osvěžující, druhé zase klidné, prostorné a krásně prosluněné. Nebudeme vás dlouho napínat, řeč je o naší domácí Zmrzlině a také otevřené Zahrádce.

A právě u ní můžeme začít. Největší změna na zahrádce oproti loňsku se týká rekonstrukce ulice Martinkova. Ta už je totiž kompletní, takže nehrozí, že by vás snad při vychutnávání dobrého jídla či kávy vyrušila sbíječka.

S příchodem května a vyloženě teplejších večerů zde pak rozpálíme i náš gril, který celý prostor krásně provoní.

S otevřením zahrádky se pojí také potřeba zvýšení kapacity našeho personálu. A třeba v tomto ohledu hledáme právě vás. Pokud by vás tedy práce v našem mladém a sehraném týmu lákala, ozvěte se nám na této e-mailové adrese.

Jahoda, čokoláda s višní nebo wellness zmrzlina

Nesmíme ale zapomínat ani na ono druhé „Z“. V plné polní je totiž už i náš spolumajitel a dosavadní zmrzlinář v jedné osobě Libor Řihák, který se o výrobu zmrzliny stará třetím rokem. „Letos už toto žezlo plánuji předat naší nové cukrářce,“ doplňuje s úsměvem.

Stejně jako vloni v naší nabídce nechybí nejoblíbenější příchutě – tedy jahoda, vanilka a čokoláda s višní. Zůstala také populární wellness zmrzlina, která neobsahuje žádný přidaný cukr. Skládá se pouze z lesních plodů a vody.

„Vždy nabízíme minimálně šest druhů zmrzliny, někdy je to i osm nebo deset. Tím, že si zmrzlinu vyrábíme sami, můžeme vytvořit téměř jakoukoliv příchuť. Ať už se bude jednat o mango, mátu či mrkev,“ vyjmenovává Libor Řihák.

A pokud byste si nebyli jistí svým výběrem? „Můžete samozřejmě ochutnat. Jakmile si zvolíte, naložíme vám pořádný kopeček. Chceme, aby si každý naši zmrzlinu vychutnal plnými doušky,“ uzavírá Libor Řihák.


Jinde na SrdceMoravy