"

The Cat Café je v TOP 10 brněnských kaváren podle Gourmet Brno 2017

28. 06. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Brněnská kavárna The Cat Café se umístila mezi Top 10 kavárnami v Brně podle druhého ročníku prestižní ankety Gourmet Brno. Tato anketa je průvodcem toho nejlepšího z brněnské gastronomie.

Gourmet Brno 2017 představuje top podniky rozdělené do sedmi kategorií – restaurace, bistra, kavárny, pivnice, vinárny a wine bary, cukrárny a bary.

Za projektem stojí TIC Brno a v letošním roce hodnotilo 21 expertů 57 podniků v 7 kategoriích.

A jak se vyjádřili o The Cat Café?

„Stylová kavárna v Černých Polích. Na své si tu přijdou milovníci retra, kteří si jistě vyberou pohodlné místo v tzv. 4 patře, tak i ti, kdo si kávu rádi vychutnají v moderním stylovém prostředí s příjemnou obsluhou.“

Výběr probíhal dvoukolově. V první fázi, jež se odehrávala od ledna do dubna, vytipovaly ta nejzajímavější místa osobnosti mající přehled o brněnské gastronomické scéně.

Pro druhou fázi byli osloveni především mimobrněnští odborníci, kteří během května v utajení navštívili a ohodnotili nominované podniky.

Vzhledem k náročným výběrovým podmínkám je možné říct, že The Cat Café právem patří do kavárenské TOP 10 v Brně.

A kávou zde nabídka neskončí, aktuálně v The Cat Café mají nové vyletněné menu plné delikates a v letním období se zde pořádá pravidelné grilování.

 


Jinde na SrdceMoravy