"

The Cat Café otevřelo letní zahrádku. Nabízí gril i domácí zmrzlinu

08. 06. 2018 , aktualizace: 17. 07. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Klidné posezení, skvělé jídlo i pití. To vše nabízí zahrádka restaurace The Cat Café. Na co se můžete v létě těšit? Dozvíte se v článku.

Osvěží domácí zmrzlina i limonády

Vanilková, pistáciová i lesní plody. To jsou jen některé z příchutí, které můžete ochutnat. Všechny zmrzliny jsou domácí přímo od cukrářky. Žádné polotovary ze supermarketu. Příchutě se navíc budou měnit, takže se nemusíte bát, že byste se nějaké příchutě přejedli. Chladivé osvěžení můžete doplnit také domácími limonádami či čerstvými ovocnými šťávami. 

Šéf na grilu

Na své si příjdou také milovníci grilu. Pokud to povolí počasí, každý pátek si můžete pochutnat na skvělých jídlech připravených přímo venku na grilu. Kuchaři nebo přímo majitel restaurace Libor Řihák (na snímku) pro Vás připraví nejen maso, ale i ryby, zeleninu a další pochoutky. K létu a masu samozřejmě patří i pivo. Grilované pochoutky můžete spláchnout pivem z pivovaru v Poličce.

Klidné posezení

Restaurace se nenachází přímo v rušném centru, ale nedaleko od parku Lužánky nebo Mendelovy univerzity. Kousek od centra si tak můžete výborné jídlo i pití vychutnat na klidném a příjemném místě. 


Jinde na SrdceMoravy