"

V The Cat Café Brno mají další novinky. Přijďte je ochutnat

07. 02. 2020 , aktualizace: 09. 02. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Oběd který vám zlepší den

Na oběd si můžete nově dát a pochutnat si třeba na domácích bramborových knedlících s uzeným masem, česnekem, zadělávaným hlávkovým zelím a cibulkou. Pokud máte chuť na něco lehčího, pak pro vás může být skvělou volbou Italská bruschetta, zauzený losos s jogurtovo-koprovým dipem a rukola. A protože losos je nejen velmi chutná ryba, ale navíc je i plný vitamínů a dalších zdravých minerálních látek, může si jej vychutnat i jako steak. Je vařený v páře se zeleným čajem, holandskou omáčkou, podávaný s gratinovanou bramborovou kaší. 

Zbylo vám po jídle ještě v břiše nějaké místo? Můžete ho zaplnit desertem. Třeba lívanečky s pečenou hruškou, javorovým sirupem a domácí šlehačkou.

Chuťovky k pivu či vínu

Jak udělat posezení u sklenky vína či piva ještě příjemnější? Třeba drobnou svačinkou. V The Cat Café můžete ochutnat domácí pečené bramborové plátky s bylinkovým dipem, smažené cibulové kroužky či různé domácí paštiky.

The Cat Café Brno - místo i pro snídaně i večeře

V The Cat Café je živo po celý den. Ve všední dny otevírá v 8 ráno a končí se v 10 večer. O víkendu je otevřeno od 9 hodin a v sobotu se končí také v 10 hodin a v neděli v 8. Kromě obědů si tam proto můžete užít i snídaně a večeře. Na snídani si můžete vybrat z mnoha jídel. Od bagelů s lososem či mozzarelou, přes anglickou snídani či vajíčka až po řecký jogurt s domácím musli. 

Kompletní menu i další informace najdete na webu, všechny aktuality i na Facebooku. Obrázky všech jídel z nového menu najdete ve fotogalerii pod článkem. 


Jinde na SrdceMoravy