"

V The Cat Café Brno připravili nové menu. Ochutnáte králíka i lososa

20. 05. 2019 , aktualizace: 21. 05. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Od května je v The Cat Café nové menu a potěší milovníky různých kuchyní. 

Losos na mnoho způsobů

Milovníci ryb a převážně lososa si přijdou na své. Výbornou a zdravou rybu najdete na talíři v několika variantách. Lahodné maso vám naservírují třeba v bagelu. A to buď s míchanými vejci nebo se zastřeným vejcem a holandskou omáčkou. Losos je v obou případech uzený. Bagelu jste se už přejedli, ale lososa ještě ne? Tak si ho dejte v páře na zeleném čaji se zastřeným vejcem a bylinkovými brambory. 

Itálie bez zbytečného cestování

Chcete si připadat jako v Itálii, ale nemáte čas trávit hodiny v autobuse? Nevadí. Stačí jít pár minut do Černých Polí. V The Cat Café zažijete z Itálie to nejlepší. Jídlo. Alespoň myšlenkami vás ke Středozemnímu moři přenese italská rajčatová polévka s parmezánovým nokem a italské risotto s chřestem, fava fazolemi a gratinovaným kozím sýrem.

Všude dobře, doma nejlíp

Když vás omrzí ochutnávat jídla s dalekých končin, pochutnate si na skvělých českých jídlech. Vidličku můžete zapíchnout třeba do vepřové panenky v bylinkové krustě s lanýžovým pyré. A nebo je tu klasika našich babiček. Králičí stehno, hráškové pyré a pečený houskový knedlík.

Máte chuť ještě na něco?

Celé menu najdete přímo na stránkcáh The Cat Café Brno. 


Jinde na SrdceMoravy