"

V The Cat Café si vychutnáte kávu s příběhem

06. 09. 2017 , aktualizace: 08. 09. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Na kávě si dají v The Cat Café opravdu záležet - což vyplývá i ze samotného názvu. Aby uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky, jako svou kávu si nově zvolili opravdovou italskou specialitu Pavan Caffé.

Italská kává založená na tradici, to je Pavan Caffé

U zrodu kávy, kterou si dopřáváte v restauraci The Cat Café, stála italská rodina Pavanů. Jejich vášeň pro kávu začala již v roce 1949. Na konci 40. let se Antonio Pavan stal expertem v pražení kávy. Dal na svou intuici, založil v Itálii společnost na výrobu kávy a jeho jméno se brzy proslavilo.

Aby taky ne, jméno Pavan Caffé se stalo synonymem pro dokonalé pražení kávy založené na tradičních metodách, které se předávají z generace na generaci.

S podporou synů Carla a Gianluigiho se Antoniova káva stala úspěšnou po celém Trivenetu. V 60. letech úspěch pokračoval i za hranicemi Itálie. Pavan Caffé dováží svou kávu do Německa, Norska, Řecka a nově i do České republiky a Slovenska.

Do The Cat Café na Silver 50/50 - silná káva s nasládlou chutí

V The Cat Café vám obsluha nabídne Pavan Caffé Silver 50/50. Tato směs je specifická svou silnou, ale zároveň nasládlou chutí, která potěší i vybíravé milovníky kávy. A jak u název tohoto druhu napovídá, jedná se o směs arabicy a robusty, namíchané ve stejném poměru.

A jak si kávu nejlépe vychutnáte vy?

Je jen na vás, zdali upřednostníte koncentrovaný požitek z kávy v podobě espressa, většího lunga či si vychutnáte cappuccino s našlehaným mlékem. A nezapomeňte na sladkou tečku ke kávě, zlepšení nálady garantováno.


Jinde na SrdceMoravy