"

Vánoční nálada v The Cat Café

29. 11. 2017 , aktualizace: 04. 12. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Prosinec je posledním měsícem roku, ale také měsícem vánoční pohody a setkávání se s nejbližšími. Toho jsme si v The Cat Café dobře vědomi, proto jsme si na prosinec připravili akce, díky kterým si společně navodíme příjemnou vánoční atmosféru a budeme moc potěšit blízké anebo třeba i kolegy z práce.

Vánoční večírek ve stylovém prostředí na který jen tak nezapomenete

Plánujete vánoční večírek, a ještě jste nenašli to správné místo? Co takhle zvolit The Cat Café – z centra je lehce dostupná a je zde možné bez problému zaparkovat. Náš tým se postará jak o občerstvení i uhasí vaši žízeň. Vrchní část ocení milovníci retra, dolní část vám nabídne naopak moderní stylové prostředí.

Termíny se nám plní, tak nám zavolejte na telefonní číslo +420 776 767 976 a my vám připravíme nezapomenutelný vánoční večírek, na který budete s kolegy dlouho vzpomínat.

Popřejme si společně krásné Vánoce

Do vánoční nálady se můžete naladit společně s týmem The Cat Café, svými blízkými i lidmi se kterými máte něco společné – třeba to, že se vám u nás líbí. V pátek 8. prosince se bude na terase rozsvícení našeho vánočního stromku.

A abyste nezmrznuli, tak bude připraven svařák, grog i horký Aperol. To, že bude i občerstvení, je u nás již samozřejmostí. Zastavte se za námi, ať vám můžeme popřát krásné Vánoce.

Dobré jídlo i pití má rád každý, potěšte blízké voucherem

A pokud už zvažujete, čím koho obdarovat k Vánocům, ale nepořídili jste ještě nic, tak máme pro vás tip. Co potěší více než společně strávený čas? Darujte naše vouchery a můžete si tak s obdarovaným udělat u nás příjemný večer nebo mu takto předplatit každodenní ranní záchranu v podobě kávy.

Stačí se u nás zastavit a společně vytvoříme voucher jako dárek. Budete mít rychle zařízený dárek, vyhnete se pobíhání po přeplněných obchoďácích a určitě poukazem potěšíte. Však kdo by neměl rád dobré jídlo a pití?


Jinde na SrdceMoravy