"

Vaše oblíbená kavárna The Cat Café slaví v pátek 28. listopadu své první narozeniny!

18. 11. 2014 Sdílej na SrdceMoravy

Ano, blahopřání přijímáme a určitě nás budou dlouho hřát u srdce, ale rovněž zastáváme názor, že dárek byste měli dostat i Vy – protože co si budeme povídat, správná kavárna by nemohla fungovat bez správných hostů :). Přijďte si naše první narozeniny užít s námi a dejte si kteroukoliv z dobrot, jež jste si u nás tolik oblíbili – v tento den za poloviční cenu, od snídaní až po panáka na dobrou noc. Zároveň jsme si pro Vás připravili speciality, které za jiných okolností na našem menu nenaleznete. Jste napjatí? Tak se nenechte „šponovat“ a 28. listopadu zavítejte k nám!

Jelikož jsme duše citlivé, budeme velmi potěšeni, když všichni malí i velcí kreativci vytvoří pro The Cat Café své vlastní narozeninové přáníčko, které nám pak buď pošlou, nebo přinesou osobně. A protože si velice vážíme každého osobitého výtvoru, všechny tyto gratulace s hrdostí vystavíme.

Všem milým hostům, kteří se rozhodnou dne 28. listopadu navštívit oslavence The Cat Café, se určitě vyplatí zavolat si pro rezervaci. Těšit se však budeme i na náhodné kolemjdoucí, pro něž se u nás zajisté nějaké to místečko také najde.

Neváhejte a přijďte s námi oslavit naše první narozeniny v duchu tvořivosti a 50% slev! Naši kavárnu naleznete v zelení obestřené lokalitě Černých Polí, kousíček od Vily Tugendhat. Budeme se na Vás velice těšit :)!


Jinde na SrdceMoravy